Dzwoń: +48 697-688-228

Redakcja

Tego jeszcze w Łodzi nie było – portal informacyjno-turystyczny z elementami edukacyjnymi www.PrzewodnikPoLodzi.pl

Łódź jest miastem jeszcze nie odkrytym turystycznie, a ma tyle do zaoferowania – muzea, warsztaty artystyczne i filmowe, teatry, kina… Nie bez kozery mówi się, że jest to miasto artystyczne, filmowe, bajkowe… Ale brakowało zarówno turystom jak i samych Łodzianom platformy, gdzie znajdą wszelkie informacje dotyczące atrakcji, jak również gdzie zjeść podczas zwiedzania w Łodzi, gdzie przenocować w Łodzi czy czym się poruszać. Łódź jest również miastem biznesu, gdzie odbywa się dużo konferencji i seminariów – a jak znaleźć przestrzeń konferencyjną? Na te wszystkie zapytania i wątpliwości ma odpowiedzieć portal www.PrzewodniPoLodzi.pl.

 

AUTOR PORTALU - JOANNA ŁABEŃSKA

Jestem zarówno przewodnikiem, pilotem wycieczek jak również fotografem. Podróże są moją pasją! Widziałam już dużo. Wiele miejsc poznawałam za pomocą portali internetowych i drukowanych przewodników. I jako turysta wiem czego brakuje w Internecie - miejsca, gdzie "wszystko" będzie w jednym miejscu - co zobaczyć, gdzie zjeść, gdzie przenocować i trochę historii poczytać... Wszystkiego pewnie nie da się opisać, ale dzięki przyjaciołom i miłośnikom Łodzi, a także wielu instytucji i organizacji postanowiłam taką przestrzeń stworzyć - z tego już miejsca tym wszystkim osobom bardzo dziękuję za pomoc i tym co niebawem do mnie się przyłączą!

Z wykształcenia magister finansów i zarządzania, inżynier systemów informatycznych, grafik komputerowy i fotograf.
Autorka książki "Oto moja Ziemia Obiecana" oraz wielu artykułów do kwartalnika "Wędrownik", autorka składu i zdjęć "Miniprzewodnik po Księżym Młynie" .
Redaktor w kwartalniku "Wędrownik" oraz fotoreporter "Rynku Łódzkiego". Członek Zarządu "Stowarzyszenia Pilotów Wycieczek w Łodzi", Członek PTTK o/łódź, Członek Koła Przewodników Łódzkich działającym przy PTTK o/Łódź. Pilot wycieczek krajowych i zagranicznych. Przewodnik po Łodzi i województwie łódzkim. Fotograf zarówno wykonujący fotografię reklamową jak również podróżniczą. Autorka wielu wystaw fotograficznych.

Zajrzyj na stronę fotografii www.joanna-labenska.pl 

 

GŁÓWNY REDAKTOR - KRYSTIAN WESOŁOWSKI

Jestem pasjonatem historii i filozofii, nawet moja praca magisterska łączyła te dwa zainteresowania - "Związek myśli Fryderyka Nietschego z narodowym socjalizmem w Niemczech".

Jestem przewodnikiem i zarażam miłością do Łodzi wykorzystując swoje zainteresowania filmem, muzyką, architekturą i literaturą. To cztery atrybuty, dzięki którym przedstawiam historię i teraźniejszość miasta czterech kultur. 

 

AUTOR TEKSTÓW HISTORYCZNYCH - MAGDALENA PAWLAK

Z wykształcenia historyk i pedagog, z zamiłowania regionalista i krajoznawca.
Autorka ponad dwudziestu publikacji, głównie artykułów popularno-naukowych i naukowych, z zakresu historii XIX wieku i krajoznawstwa, z których większość dotyczy Łodzi i regionu łódzkiego.
Od 2008 r. współpracująca z „Kwartalnikiem Krajoznawczym RPK PTTK w Łodzi – Wędrownik”, a od grudnia 2013 r. redaktor w składzie ścisłej Redakcji kwartalnika.
Współautorka książki "Krótka historia Towarzystwa Przyjaciół Łodzi 1959-2009" (wyd. Łódź, 2010).
Popularyzatorka historii i współczesności Łodzi oraz regionu, przede wszystkim wśród najmłodszych łodzian, głównie poprzez zajęcia i prelekcje prowadzone we współpracy z łódzkimi instytucjami m.in. Muzeum Pałac Herbsta - Oddział Muzeum Sztuki w Łodzi, Biblioteka Miejska w Łodzi, Towarzystwo Przyjaciół Łodzi, Centrum Fotografii Krajoznawczej PTTK im. Waldemara Dońca w Łodzi.

 

AUTOR TEKSTÓW O KULTURZE ŻYDOWSKIEJ - WIKTOR WOŁOWIEC

Z wykształcenia, socjolog. Miłośnik Łodzi, od wczesnego dzieciństwa. Licencjonowany przewodnik turystyczny, od roku 2004 r. Grupy turystyczne oprowadza także w językach angielskim i rosyjskim. W działalności przewodnickiej jest wielkim pasjonatem tematyki judaizmu, która od wielu lat, stanowi jego tzw. „wąską specjalizację”.  

 

AUTOR TEKSTÓW O ŁODZI FILMOWEJ- BARTOSZ DAMIAN MIELNICZEK

Licencjonowany przewodnik po Łodzi i regionie łódzkim. Absolwent kulturoznawstwa (ze specjalnością filmoznawstwo i wiedza o mediach) na Wydziale Filologicznym w Katedrze Mediów i Kultury Audiowizualnej Uniwersytetu Łódzkiego. Członek Zarządu Koła Przewodników PTTK w Łodzi, Towarzystwa Przyjaciół Łodzi, łódzkiego oddziału Towarzystwa Opieki nad Zabytkami. Autor licznych publikacji o Łodzi oraz współautor podręcznika dla nauczycieli „Nasza Łódź”. Aktywista, społecznik związany z ruchami miejskimi, za swoją działalność uhonorowany w 2016 roku nagrodą „Punkt dla Łodzi”. Z pasją promuje swoje ukochane miasto podczas prelekcji, wykładów oraz prowadzonych wycieczek. 

W pracy przewodnickiej wykorzystuje swoje zainteresowanie historią, architekturą oraz filmem. Zaangażowany w ruchy wspierające dobre funkcjonowanie tkanki miejskiej. Od 2018 członek Stowarzyszenia „Tak dla Łodzi”. 

 

AUTOR TEKSTÓW O ŁODZI FILMOWEJ- KRZYSZTOF OLKUSZ

Licencjonowany przewodnik po Łodzi oraz pilot wycieczek. Pasjonat miejskiej antropologii i wielki miłośnik kina oraz George'a Harrisona. Lubi odkrywać świat, poznawać miejsca nieoczywiste i dzielić się wrażeniami z podróży.

Wydarzenie Medialne

DWUDNIOWE WYDARZENIE MEDIALNE

ANIMACJE DLA DZIECI CZYLI GRY I ZABAWY W TERENIE DLA DZIECI (M. IN.: ANIMACJE, SZCZUDLARZE, BAŃKI) – ANIMACJE ZAKŁADAJĄ 10 ANIMATORÓW

GRA MIEJSKA Z MAPĄ MIASTA

GADZETY (BALONY, TORBY EKOLOGICZNE Z LOGO WYDARZENIA, SŁODYCZE)

ZAPLECZE MUZYCZNE WRAZ Z NAGŁOŚNIENIEM

WYCIECZKI Z PRZEWODNIKIEM  

KOSZT 1 DNIA 10 000 PLN NETTO 12 300 PLN BRUTTO

KOSZT 2 DNI 20 000 PLN NETTO 24 600 PLN BRUTTO

 

MATERIAŁY INFORMACYJNO PROMOCYJNE

 

ULOTKI I PLAKATY 2000 PLN NETTO

BANER WYDARZENIA 1000 PLN NETTO

FOTOREPORTAŻ 6000 PLN NETTO

KAMPANIA W SOCIAL MEDIACH  4000 PLN NETTO

KOSZT 1 DNIA  13 000 PLN NETTO 15 990 PLN BRUTTO

KOSZT 2 DNI 26 000 PLN NETTO 31 980 PLN BRUTTO

CAŁKOWITY KOSZT OFERTY 46 000 PLN NETTO 56 580 PLN BRUTTO

 

Data publikacji 20.05.2022