Dzwoń: +48 697-688-228

System Guide-Tour

Dla polepszenia jakości zwiedzania polecam grupom wynajem systemu guide-tour. Łódź jest specyficznym miastem do zwiedzania - system naprawdę poprawia komfort turystom jak i przewodnikowi!

 

KIEDY WARTO WYPOŻYCZYĆ SYSTEMU GUIDE-TOUR (zwłaszcza w Łodzi)

 • jest grupa powyżej 25 osób
 • są zatłoczone miejsca na trasie zwiedzania (np. ul. Piotrkowska w Łodzi, zabytkowe osiedle robotnicze Księży Młyn)
 • zwiedzane są muzea (należy mówić cicho - np. Muzeum Herbsta - Muzeum Sztuki w Łodzi, Muzeum Włókiennictwa w Łodzi, Pałac Poznańskiego - Muzeum miasta Łodzi, Orientarium)
 • uczestnicy robią dużo zdjęć podczas zwiedzania (np. na Księżym Młynie czy ul. Piotrkowskiej)

 

KONTAKT w sprawie wypożyczenia +48 697-688-228

 

WYPOŻYCZENIE SYSTEMU GUIDE-TOUR

Możesz zaproponować swoim turystom system Guide-Tour, który poprawi komfort ich zwiedzania. Uczestnicy wycieczek korzystający z mobilnych zestawów audio lepiej przyswajają przekazywane im informacje. Nie musząc skupiać całej uwagi na przewodniku mogą wygodniej smakować atrakcji i lepiej przeżywać zwiedzanie. Również osoby starsze lub słabiej słyszące stają się pełnoprawnymi uczestnikami każdego zwiedzania.  

System Guide-Tour jest powszechnie znany i używane w zachodniej Europie. W większych miastach tj. Rzym, Wiedeń, Londyn, Wenecja jest w standardowej usłudze. W Polsce zaczyna być popularny.  System Guide-Tour poprawia jakość zwiedzania.

 

Charakterystyka urządzenia:
 

 • Nowoczesna, elegancka obudowa
 • Frontowa szybka z jest wklejona z zewnątrz na całym obwodzie, która wraz z wewnętrzną, dodatkową gumową uszczelką chroni wyświetlacz przed zalaniem opadami atmosferycznymi i zanieczyszczeniami.
 • Łatwy w obsłudze posiada wyświetlacz LCD z wszystkimi informacjami niezbędnymi do prawidłowej pracy.
 • Po włączeniu i wybraniu odpowiedniego numeru kanału następuje automatyczne ich blokowanie w celu ochrony przed niekontrolowaną zmianą w czasie pracy.
 • Dioda LED w górnej części odbiornika pełni funkcję sygnalizacji prawidłowej komunikacji i niskiego poziomu zasilania.
 • Urządzenie wymaga zasilania 2 sztukami baterii AA(R6) co umożliwia ciągłą pracę ok. 30 godzin.
 • Funkcja Autowyłączania, która ma za zadanie chronić źródła zasilania przed rozładowaniem w przypadku tzw. ,,spoczynku’’ i następuje po 20 minutach od wyłączeniu nadajnika. 

 

DLA TURYSTÓW

Systemy Guide-Tour powstały z myślą o obsłudze ruchu turystycznego. Skierowany jest przede wszystkim do podmiotów powiązanych z branżą turystyczną: przewodników turystycznych, pilotów wycieczek, biur podróży oraz obiektów turystycznych. System ułatwia przekazanie informacji przez przewodnika wszędzie tam gdzie generowany jest hałas (duże miasta, wodospadach) czy wręcz przeciwnie gdzie wymagana jest cisza (parki narodowe, muzea). Jest również idealnym rozwiązaniem dla  turystów wożonych rikszami, wózkami elektrycznymi czy dorożkami. Zdecydowanie poprawia komfort pracy przewodnika i daje luksus turyście.
 

DO TŁUMACZEŃ SYMULTANICZNYCH

Szczególnie przydatny System Guide-Tour może okazać się w trakcie konferencji czy spotkań międzynarodowych. Tłumaczenie symultaniczne pozwala wszystkim uczestnikom zdarzenia na pełne w nim uczestnictwo. Organizator przeznacza odpowiednią ilość kanałów systemu Guide-Tour do przekazywania informacji w różnych językach. Tłumacze poszczególnych języków przekazują wszystkie wiadomości za pośrednictwem nadajników ustawionych na wcześniej zdefiniowanych kanałach. Odbiorcy, wybierając odpowiedni kanał w odbiornikach, otrzymują informacje w preferowanym języku. Jest to prosty i tani sposób na zapewnienie uczestnikom konferencji międzynarodowej skutecznego odbioru wiadomości.
 

PODCZAS KONFERENCJI I SZKOLEŃ

Na wszelkiego rodzaju konferencjach, szkoleniach, spotkaniach roboczych odbiorcy dokładnie i wyraźnie usłyszą prelegenta, dzięki czemu można uniknąć nieporozumień, a przede wszystkim sprawniej zostanie przeprowadzone spotkanie. System Guide-Tour może być zawsze dostosowany do potrzeb konferencji.

PODCZAS WIZYTY W FABRYCE

Niekiedy podczas wizyty zagranicznego kontrahenta czy potencjalnego partnera konieczne jest zademonstrowanie procesów produkcyjnych oraz technologicznych w miejscach o podwyższonym natężeniu hałasu. W takich przypadkach system Guide-Tour idealnie nadaje się do przekazania niezbędnych informacji wizytującym fabrykę. 

System Guide-Tour umożliwi również przeprowadzenie szkolenia nowym pracownikom w środowisku ich przyszłej pracy lub szkoleń organizowanych bezpośrednio w zakładach pracy dla obecnych pracowników.